Parrainage d'enfants africains

Qui nous soutient

Děkujeme těmto jednotlivcům, firmám a organizacím, kteří mají na svých stránkách umístěn banner či jiný odkaz na naše stránky http://www.pro-contact.cz a pomáhají tak dalším dětem z Guineje nalézt své adoptivní rodiče.

Úžasní studenti Arbiciskuspského gymnázia se podílejí na překladu dopisů od adoptovaných dětí z Guineji pro adoptivní rodiče a od rodičů pro adoptované děti. Děkujeme za podporu!

Digital strategy ve společnosti LukyLab
Speciální zkušenosti: marketing strategies, media planning, social media, knowledge of entertainment industry, web 2.0 enthusiast, experienced with leading autonomous projects, goals oriented.

Pronájem kanceláří Praha - bez provize!

Cleverlance Enterprise Solutions poskytuje konzultační služby a dodávky softwarových řešení v oborech finančnictví, telekomunikací, obchodu a služeb.

Letecká společnost Brussels Airlines, přední specialista na africký kontinent s dlouholetou tradicí

Průkopníci v oblasti ekologické efektivity.

Dovozce a distributor zahraniční literatury, provozovatel speciálních knihkupectví Librairie Francophone a Oxford Bookshop.

 

Lékařské centrum pro diagnostiku a léčbu pohybového aparátu.

KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo se věnují DĚTEM.

Doporučujeme Vaší pozornosti nové, již 5. vydání KAPesního KAtalogu volného času pro ty, kdo se věnují DĚTEM. Katalog vyšel koncem ledna 2013 a je praktickým souborem kulturních, turistických, sportovních nebo volnočasových subjektů, služeb a zboží včetně zájmových a tvořivých aktivit je vhodný pro rodiny s malými i velkými dětmi a pro dětské kolektivy. KAPKA DĚTEM je distribuována bezplatně a i vy si jej můžete individuálně objednat prostřednictvím www.in-prague.cz.

 

Primárním cílem sdružení je posilování hodnoty rodiny, úlohy rodičů a mateřské role ženy ve společnosti, podpora právní ochrany rodiny, mateřství a rovných příležitostí mužů a žen.

Hudba z každého koutu světa

Systém medicinální zubní péče.

Přírodní kosmetika se za studena lisovaným olivovým olejem.

 

Léčivá síla bylin.

Přírodní péče o svaly, klouby nohy a chodidla.

 

META o.s. a její Poradenské a informační centrum pro mladé migranty (PIC) jsou určeny mladým cizincům, kteří chtějí prostřednictvím vzdělání dosáhnout lepšího pracovního uplatnění a tím i snazší integrace do české společnosti.

Portál pro ženy a dívky

Osobité šperky - ruční práce českých výrobců

informační web pro turisty o Bulharském pobřeží


Rodinná firma,která se zabývá výstavou domů na klíč, rekonstrukcí objektů, zakládáním staveb, tesařskými, klempířskými , pokrývačskými pracemi , zhotovením zámkových dlažeb a zpevněných ploch,plotů,terénními úpravami aj.

Realitní a obchodní kancelář

Cesta kolem světa jinak - poutavé střípky z cesty kolem světa dvou právníků a nadšených cestovatelů, kteří se rozhodli udělat si v životě intermezzo a vydat se za dalekým dobrodružstvím.

Hudební festival soutěžního charakteru

Motoškola LC je určena všem držitelům řidičského oprávnění na motocykl (všechny skupiny), kteří se chtějí zdokonalit v ovládání svého stroje. mohou přijet mladí (ti především), staří, nováčci, navrátilci, skůtraři, cesťáci, enduráci, chopráci a všichni co mají motocykl, rozum v hlavě a chtějí se něco naučit.

Internetový obchod s produkty Fair Trade

Základní škola Brno, Arménská 21

Michaela a David Skaunicovi, produkce Film festival Zlín adoptovali synka Fode Camara a v rámci filmového festivalu podporují i celý Projekt adopce afrických dětí na dálku.

Poradenský server fytofarmak a komplementární medicíny.

Maluj je moderní nekuřáckou kavárnou, kde kromě příjemného posezení u kávy či sklenky vína můžete tvořit originální předměty.

Nezisková organizace specializující se na rozvojovou spolupráci

Stránky věnované Africe

Přírodní bylinná kosmetika Barekol

Svět dárků a dekorací

Evropská jednička mezi časopisy o amerických automobilech

Písecké lůžkoviny - Váš zásilkový obchod

Sanuk.cz - Thajské masáže

Stránky o životě krásného německého ovčáka Sanyho.

Mateřské centrum paleček

Obchůdek u Terezky

Blog jedné mladé slečny, která má zájem pomáhat africkým dětem.

Langue de page

Parrainé tout à l'heure: 550

A parrainer: 5

Connexion

Nom d'utilisateur:
Mot de passe:
S'enregistrer
Mot de passe oublié

Ecrivez-nous

Votre e-mail: